آسفالت تقاطع «نهالستان» بهار طی چند روز آینده


نماینده معین مردم بهار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رفع مشکل تقاطع نهالستان یکی از مطالبات مردم این شهرستان بود از آسفالت این مسیر طی روزهای آینده خبر داد.

به گزارش ایوا بهار به نقل از فارس حجت‌الاسلام احمدحسین فلاحی نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی و نماینده معین شهرستان بهار ظهر امروز از روند احداث راه‌آهن همدان ـ سنندج بازدید کرد.

طول این راه‌آهن ۱۵۱ کیلومتر است که ۳۳ کیلومتر آن در حوزه شهرستان بهار قرار دارد، یک ایستگاه در «روستای دینارآباد» پیش‌بینی شده و با راه‌اندازی این خط ریلی بسیاری از محصولات کشاورزی شهرستان و سفال و سرامیک از این خط صادر خواهد شد.

بازدید از زیرگذر نهالستان از دیگر برنامه‌های حجت‌الاسلام فلاحی بود که در جریان این مراسم اظهار کرد: یکی از مطالبات مردم شهرستان به ویژه شهر بهار توجه به تقاطع نهالستان بود زیرا در طول سال متاسفانه شاهد وقوع تصادف‌های زیادی را در این مسیر بودیم.

وی گفت: از این تقاطع روزانه تعداد زیادی ماشین حامل مواد اولیه، کالای تولیدی و نیروی انسانی شهرک صنعتی تردد می‌کنند که باید هر چه سریعتر نسبت به رفع مشکل آن اقدام می‌شد که خوشبختانه طی چند روز آینده آسفالت این مسیر آغاز می‌شود.

انتهای پیام/