بازدید مدیر کل آموزش و پرورش استان از پروژه آموزشی خیرساز در شهرستان بهار

مدیر کل آموزش و پرورش استان از پروژه آموزشی خیرساز حاج محمدباقر حجت الاسلامی در شهرستان بهار بازدید کرد.

 به گزارش ایوا به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، در این بازدید که معاون پرورشی و فرهنگی استان، معاون آموزش ابتدایی استان و مدیر آموزش و پرورش بهار نیز حضور داشتند، محمد پورداود روند احداث و تکمیل این مدرسه را مورد بررسی قرار داد.

این پروژه آموزشی در زمینی به مساحت ۲هزار و ۸۰۰ متر مربع و زیربنای هزار و ۵۰ متر مربع در دو طبقه ۶ کلاس و ۱۴ اتاق ساخته شده و تا اول مهرماه سال جاری به بهره‌برداری خواهد رسید.

اعتبار پروژه مذکور یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است که توسط خیر نیک اندیش، محمدباقر حجت الاسلامی تأمین شده است.

مدیران مدارس نقش مهمی در تحقق اهداف تعلیم و تربیت دارند.


محمد پورداود در گردهمایی مدیران مدارس شهرستان بهار با گرامیداشت ماه محرم و تسلیت شهادت حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و یاران با وفایش، اظهار کرد: یک مدیر موفق باید دارای اعتماد به نفس، مقبولیت، محبوبیت و تخصص باشد.

   پورداود با اشاره به رابطه بین ارتقای سطح علمی و خدمت کردن به آحاد جامعه، تصریح کرد: مدیران در جامعه اسلامی علاوه بر خدمت‌گزاری، باید روز به روز علم مدیریتی و سطح معلومات خود را بالا ببرند.

   وی با بیان این که مدیر در نظام آموزشی ما باید به یک رهبر آموزشی تبدیل شود، افزود: با نقش آفرینی رهبران آموزشی است که مدرسه به یک سازمان یادگیرنده تبدیل می شود.

   مدیرکل آموزش و پرورش استان در ادامه با اشاره به اهمیت سند تحول بنیادین به عنوان نقشه راه آموزش و پرورش، گفت: در این سند  سه مولفه مهم و اثرگذار حیات طیبه، هویت دینی و اسلامی و شکل گیری مدرسه صالح گنجانده شده است.

   پورداود افزود:  اجرا و عملیاتی کردن این سند اولویت اصلی دستگاه تعلیم و تربیت است.

انتهای پیام/