غرق شدن جوان لالجینی در شب عروسی


جوان لالجینی ساعت سه بامداد امروز (شنبه) در یکی از استخرهای شهر لالجین شهرستان بهار غرق شد و تلاش ها برای احیای وی بی نتیجه ماند.

به گزارش ایوا به نقل از ایرنا بر اساس گفته سوریان، مدیریت حقوقی اداره ورزش و جوانان همدان، سه جوان که با مدیر استخر ارتباط دوستانه داشته‌اند، در این ساعت وارد استخر شده و به نظر می رسد که در شرایط طبیعی نیز نبوده‌اند.

مدیرکل ورزش و جوانان همدان نیز در این باره گفت: قرارداد مدیریت این استخر با دستگاه ورزش استان لغو و برای رسیدگی به تخلف به دادگاه ارجاع شد.

محسن جهانشیر در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این استخر همانند سایر استخرهای شنای استان به بخش خصوصی واگذار شده و طبق قوانین تا ساعت ۲۴ باید فعالیت داشته باشند.

وی بیان کرد: تخلف مدیریت این استخر نیز مشهود بوده و بر اساس قوانین و ضوابط مندرج در قرارداد، اقدام به فسخ آن کردیم.

جهانشیر اضافه کرد: همچنین فرد خاطی به دادگاه معرفی شده و باید پاسخگوی تخلف خود باشد.

وی با بیان اینکه نظارت بر فعالیت استخرها همواره صورت می‌گیرد، گفت: تمامی موارد قانونی پیرامون نحوه فعالیت استخرها توسط بخش خصوصی را در قراردادها لحاظ کرده‌ایم و تخلف‌ها باعث لغو قرارداد می‌شود.

جهانشیر خاطرنشان کرد: به هر حال سهل انگاری و بی توجهی به قوانین در استخرها باعث بازی با جان انسان‌ها می‌شود و مدیران استخرها باید توجه جدی به این موارد داشته باشند.

همدان دارای ۲۸ استخر شنای سرپوشیده است.

انتهای پیام/