کشف آرد، مرغ و بیش از ۲۶ هزار نخ سیگارقاچاق در شهرستان بهار


فرمانده انتظامی شهرستان بهار از کشف ۳ تن آرد ، چهار تن مرغ و بیش از ۲۶ هزار نخ سیگارقاچاق در شهرستان بهار خبر داد.

به گزارش ایوا به نقل از پایگاه خبری پلیس، بزرگعلی نوری از کشف مرغ و سیگار قاچاق در شهرستان بهار خبر داد و اظهار کرد: ماموران انتظامی شهرستان بهار با پایش محورهای مواصلاتی و اجرای ایست و بازرسی مقطعی موفق به کشف چهار تن مرغ قاچاق و فاقد مجوز از دو دستگاه کامیون شدند.

وی به ارزش ریالی محموله قاچاق کشف شده اشاره کرد و گفت: ارزش مرغ‌های قاچاق کشف شده بر اساس نظر کارشناسان ۹۰۰ میلیون ریال برآورد شده است. فرمانده انتظامی شهرستان بهار بیان کرد: دو متهم در این خصوص با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شدند.

وی در ادامه از کشف سیگار قاچاق در این شهرستان خبر داد و افزود: در پی کسب خبری مبنی بر حمل کالای قاچاق با یک دستگاه پراید از یکی از استان‌های غربی، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان بهار قرار گرفت. وی افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی خودروی مورد نظر را در محور های مواصلاتی شهرستان شناسایی و متوقف شد و در بازرسی از آن ۲۶ هزار و ۸۰۰ نخ سیگار قاچاق و فاقد مجوز کشف و یک متهم در این خصوص به مرجع قضائی معرفی شد.

بزرگعلی نوری در پایان از کشف آرد قاچاق در شهرستان بهار خبر داد و اظهار کرد: ماموران انتظامی شهرستان بهار با پایش محورهای مواصلاتی و اجرای ایست و بازرسی مقطعی موفق به کشف سه تن آرد قاچاق و فاقد مجوز از یک دستگاه وانت نیسان شدند.

وی به ارزش ریالی کالای قاچاق کشف شده اشاره کرد و گفت: ارزش کالای قاچاق کشف شده بر اساس نظر کارشناسان ۳۰ میلیون ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان بهار بیان کرد: یک متهم در این خصوص با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی شدند. وی در پایان با تشکر از مشارکت شهروندان در تامین نظم و امنیت، یادآور شد: مبارزه با قاچاق کالا و ارز، وظیفه ملی است و همه باید برای ریشه‌کنی این معضل تلاش کنند. هرگونه اخبار در خصوص کالای قاچاق را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/