کشف ۲۵ کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک پلیس در شهرستان بهار


فرمانده انتظامی استان همدان از کشف ۲۵ کیلوگرم تریاک با لفافه در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان و کردستان در شهرستان بهار خبر داد

به گزارش ایوا بهار به نقل از همدان پرس؛ فرمانده انتظامی استان همدان از کشف ۲۵ کیلوگرم تریاک با لفافه در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان و کردستان در شهرستان بهار خبر داد.

سردار کامرانی صالح در تشریح این خبر گفت: در پی تلاش های اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان با همکاری کارکنان انتظامی استان کردستان باند قاچاق مواد مخدری که قصد انتقال مواد مخدر از استان های جنوبی به استان های غربی را داشتند شناسایی شدند.

وی افزود: با هوشمندی ماموران و با همکاری کارکنان پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان بهار خودرو متهمان در ورودی این شهرستان  متوقف و در بازرسی از جاساز آن، ۲۵کیلو گرم تریاک با لفافه کشف، ۲ متهم دستگیر و یک دستگاه خودرو نیز توقیف شد.

فرمانده انتظامی استان در پایان گفت: اشراف و تعامل اطلاعاتی ، عملیاتی دو رویکرد موثر در سطح ناجا می باشد که ظرفیت های گسترده ای را برای مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر ایجاد می کند و فرماندهی انتظامی استان همدان از این ظرفیت نهایت بهره را می برد.

انتهای پیام/