«کودک و آرزوهای بافتنی» در بهار


تئاتر «کودک و آرزوهای بافتنی» به کارگردانی هادی لایقی در شهرستان بهار اجرا می شود.

به گزارش ایوا به نقل از روابط عمومی بیست و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، مدیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهار با بیان اینکه نمایش‌‎‌ «کودک و آرزوهای بافتنی» از روز‌ شنبه، ۱۸ آبان برای کودکان و نوجوانان اجرا خواهد شد، افزود: این نمایش در روز های شنبه، یکشنبه و دوشنبه از ساعت ۱۰ تا ۱۲ در مجتمع فرهنگی هنری آیت ا… بهاری به روی سن خواهد رفت.
فتح‌اله ضابطی با توضیح اینکه تئاتر«کودک و آرزوهای بافتنی» برای رده سنی کودک و خردسال است، اضافه کرد: هماهنگی های لازم با آموزش و پروش برای حضور دانش آموزانی با این رده سنی انجام شده است.
هادی لایقی، نویسنده و کارگردان تئاتر «کودک و آرزوهای بافتنی» نیز با بیان اینکه داستان این نمایش درباره یک خانوم و چند کلاف بافتنی است که می خواهند آرزوی کلاف خاکستری را که شادی برای کودکان است را بر آورده کنند، گفت: این تئاتر به کودکان، اهمییت طبیعت، همدلی و همکاری را می آموزد.
بازیگران تئاتر «کودک و آرزوهای بافتنی» شیما عزیزیان، سحر سلطانی، فائزه زارعی، سپیده مولایی، شهرام نادری و هادی لایقی هستند و نمایشنامه از فرهاد اسماعیلی است.
بیست و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان با شعار «کودک، طبیعت، تئاتر» از ۱۶ تا ۲۱ آبان ماه ۱۳۹۸ در همدان برگزار می شود.

انتهای پیام/