۶۷ طرح هفته دولت در شهرستان بهار افتتاح می‌شود
فرماندار بهار از افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۷۳ طرح در هفته دولت خبر داد و گفت: اجرای کامل این طرح‌ها موجب اشتغال‌زایی برای ۳۰۰ نفر می‌شود.

به گزارش ایوا احسان قنبری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در همدان با اشاره به برنامه‌های هفته دولت اظهار داشت: همزمان با هفته دولت ۶۷ طرح با اشتغال‌زایی ۱۴۰ نفر در شهرستان بهار به بهره‌برداری می‌رسد.

وی بیان کرد: برای انجام این طرح‌ها ۷۱ میلیارد و ۶۴۰ میلیون تومان اعتبار از طرف ۱۹ دستگاه اجرایی هزینه شده که در زمینه‌های مسکن، عمران شهری و روستایی، انرژی، بهداشت و سلامت، رفاه و تامین اجتماعی، حمل و نقل و کشاورزی است.

قنبری گفت: طرح‌های هفته دولت شامل دو بخش طرح‌های اقتصادی با ۱۲ میلیارد و ۳۷۰ میلیون تومان و اشتغال‌زایی ۴۷ نفر و طرح‌های عمرانی با ۵۹ میلیارد و ۲۷۰ میلیون تومان اعتبار هزینه شده و اشتغال‌زایی ۹۳ نفری می‌شود.

فرماندار بهار اعلام کرد: عملیات اجرایی ۶ طرح هم در هفته دولت آغاز می‌شود که پیش بینی می‌شود اجرای کامل این طرح‌ها موجب اشتغال‌زایی برای ۱۵۰ نفر شده و برای اجرای آن‌ها به ۱۶ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز است.

قنبری مطرح کرد: هفته دولت یادآور مظلومیت شهیدان رجایی و باهنر است که الگوی تمام عیار سادگی و جوانمردی بودند و امروز هم دوری از اسراف، تشریفات و سادگی باید سرلوحه کار مدیران دستگاه‌های اجرایی باشد.

وی با تأکید بر لزوم اطلاع‌رسانی صادقانه از خدمات دولت برای مردم اعلام کرد: دشمن درصدد ناکارآمد جلوه دادن نظام و ناامید کردن مردم است و بیان اقدامات و خدمات انجام شده راه مقابله با این توطئه است.

قنبری با اشاره به دیگر برنامه‌های هفته دولت در شهرستان بهار افزود: گلباران مزار شهدا، دیدار مدیران دستگاه‌های اجرایی با امام جمعه و خانواده شهدا، تجلیل از کارکنان برتر اداره‌ها، برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی و برگزاری نمایشگاه عکس دستاوردهای دولت از مهم‌ترین این برنامه‌ها به شمار می‌رود.

انتهای پیام/