۱۸۲ هزار مرسوله پستی در ۶ ماهه سال ۹۷ در شهرستان بهار جابجا شده است

به گزارش ایوا این مطلب را رییس اداره پست شهرستان بهار عنوان کرد و گفت: از تعداد مذکور ۹۱ هزار و ۴۰۰ مرسوله صادره و ۸۹ هزار و ۶۰۰ مورد مرسوله وارده بوده است که در مجموع سرانه وارده و صادره مرسولات در سطح شهرستان برای هر شهروند بهاری ۵ مرسوله به ازای هر شهروند بوده است. جواد قادری اضافه کرد: پست در شهرستان بهار شامل یک اداره مرکزی، ۳ دفتر شهری، ۷ دفتر خدمات ارتباطی فعال، ۳۶ دفتر آی سی تی روستایی، ۳ نمایندگی توزیع روستایی و در مجموع ۵۰ واحد شهری و روستایی است.

وی تصریح کرد: در ۶ ماهه ابتدای سالجاری هوشمندسازی صندوق های پستی شهرستان در راستای الکترونیکی کردن کلیه خدمات پستی در سطح کشور، هوشمندسازی مباحث قبول، رهسپاری و توزیع در سطح شهرستان همراه با کل کشور و استان همدان انجام شده و کلیه مراحل قبول، رهسپاری و توزیع در سطح شهرستان هوشمند شده و نامه رسان های ما جهت توزیع مرسولات از موبایل های اسمارت و یا از تلفن همراه هوشمند استفاده می کنند و هر جا که مرسولات قبول، رهسپاری و توزیع می شود، قابل رهگیری است.

وی اظهار داشت: بحث افتتاح سیماک (سامانه یکپارچه املاک کل کشور) در استان بوده است که کلیه اطلاعات و زیرساخت های موبوطه به مرکز استان ارسال و در آینده نزدیک در شهرستان ساری و جاری خواهد شد. قادری تصریح کرد: از مهمترین اقدامات ۶ ماهه اول به هنگام سازی کدپستی در سطح شهر بهار ۲۲ هزار رکورد، لالجین ۱۷ هزار رکورد، صالح آباد ۸ هزار و ۷۰۰ رکورد و مهاجران ۵ هزار و ۵۰۰ رکورد اماکن شهری به هنگام سازی شده است و ۵۳ هزار و ۲۰۰ رکورد در شهرستان ژئوکد شده است و بحث به هنگام سازی کدپستی از مجموعه پروژه Gnaf است و که شامل فازهای متعددی است و فاز اول و دوم پروژه در شهرستان انجام شده است.

انتهای پیام/