فرماندار بهار عنوان کرد:

به گزارش ایوا به نقل از  نافع، بیمارستان ۸۲ تختخوابی آیت الله بهاری یکی از بزرگترین پروژه های عمرانی در سطح شهرستان بهار است که سالهاست این پروژه کلید خورده و هر بار با ورود مسئولی به شهرستان قول افتتاح آن در کمترین فاصله زمانی داده می شود. این بار گفتگویی با احسان قنبری فرماندار شهرستان بهار داشتیم و جویای روند کار این بیمارستان شدیم.

احسان قنبری فرماندار شهرستان بهار در این باره گفت: بیمارستان روند خوبی را طی میکند و هیچ مشکلی در روند ساخت وجود ندارد. در طی بازدید پیشینی که از محوطه بیمارستان داشتیم، محوطه خاکی آن آسفالت شده و بخش اعظمی از تجهیزات پروژه بیمارستان آماده است.

قنبری عنوان کرد: هیچ دلیلی برای تعطیلی و رکود پروژه نمی بینیم و بیمارستان ۸۲ تخت خوابی پروژه خوبی است و پیش بینی خوبی نسبت به حجم جمعیت بهار در آن انجام شده است.

وی همچنین اظهار داشت: افتتاح بیمارستان در هفته دولت خواهد بود و تمام تلاش مان بر این است که با همکاری مسئولین در زمان افتتاح ، خلف وعده نکنیم.

این بیمارستان ۱۵ هزار متر مربع مساحت و ۸ هزار و ۳۰۰ متر مربع زیربنا دارد و در چهار طبقه طراحی شده است . بخشهای داخلی ، اورژانس ، درمانگاه ، دیالیز ، رادیولوژی ، آزمایشگاه ، جراحی ، زنان و زایمان ، نوزادان ، کودکان ، بستری زنان و چندین بخش مراقبتهای ویژه و اداری و مدیریتی از جمله بخش هایی است که در آن پیش بینی شده است.

انتهای پیام