فرمانده انتظامی بهار عنوان کرد:

کاهش ۱۰۰ درصدی تصادفات فوتی در شهرستان بهار
فرمانده انتظامی شهرستان بهار از کاهش ۱۰۰ درصدی تصادفات فوتی و کاهش ۴۰ درصدی تصادفات خسارتی و جرحی درون شهری بهار در مقایسه با مدت مشابه سال قبل خبر داد.

به گزارش ایوا سرهنگ بزرگعلی نوری در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: از ابتدای فروردین ماه سال جاری، نهادینه کردن قوانین راهور و ارتقاء فرهنگ رفت و آمد در این شهرستان با شعار «همه با هم، قانون مداری و انظباط ترافیکی» در دستور کار پلیس راهور قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به اجرای طرح های مختلف ترافیکی در شهرستان بهار، کاهش ۱۰۰ درصدی و صفر شدن تعداد تصادفات فوتی و کاهش ۴۰ درصدی تصادفات جرحی و خسارتی در مرداد ماه سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل در شهرستان بهار را شاهد هستیم.

سرهنگ نوری اظهار داشت: همچنین در مرداد ماه سالجاری ۱۹۴ دستگاه موتور سیکلت و ۱۲۵ دستگاه خودرو متخلف توقیف شد که ۱۳ دستگاه خودرو دارای خلافی بیش از ۱۰  میلیون ریال بوده اند.

سرهنگ نوری با اشاره به مطالبات مردم در برقراری نظم و امنیت ادامه داد: برقراری نظم، امنیت و کاهش آسیب های اجتماعی و آسیب های ناشی از سوانح رانندگی از مطالبات برحق و به جای مردم است که پلیس شهرستان با تمام توان در ایجاد و حفظ امنیت پایدار در شهرستان بهار تلاش کرده است.

فرمانده انتظامی شهرستان بهار خواستار مشارکت همه جانبه مردم و مسئولان در ارتقاء فرهنگ شد آمدی در شهرستان شد و گفت: مشارکت مردم در ایجاد امنیت و قانون مداری می تواند پلیس را در اجرای ماموریت هایش یاری کند.

انتهای پیام/