کد خبر : 675
تاریخ انتشار : دوشنبه 2 مهر 1397 - 18:25

ذوب‌و فلزات بهار مهیای حضور در لیگ دسته سوم فوتبال

ذوب‌و فلزات بهار مهیای حضور در لیگ دسته سوم فوتبال

 ذوب‌و فلزات بهار مهیای حضور در لیگ دسته سوم فوتبال در لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه‌های ایران دو نماینده استان امسال به دنبال موفقیت و خلق شگفتی خواهند بود. به گزارش ایوا به نقل از خبرگزاری فارس، دو تیم ذوب‌وفلزات بهار و گرین‌کشاورز نهاوند به عنوان دو نماینده فوتبال استان همدان در لیگ دسته سوم فوتبال

 ذوب‌و فلزات بهار مهیای حضور در لیگ دسته سوم فوتبال
در لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه‌های ایران دو نماینده استان امسال به دنبال موفقیت و خلق شگفتی خواهند بود.

به گزارش ایوا به نقل از خبرگزاری فارس، دو تیم ذوب‌وفلزات بهار و گرین‌کشاورز نهاوند به عنوان دو نماینده فوتبال استان همدان در لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه‌های کشور از امروز در فصل جدید این مسابقات به مصاف رقبای خود خواهند رفت.

طبق اعلام مسؤول کمیته مسابقات لیگ دسته سوم سازمان لیگ، دیدارهای مرحله اول فصل جدید لیگ دسته سوم بدون وقفه و از امروز دوم مهرماه آغاز خواهد شد.

مسابقات فرسایشی امسال در پنج گروه برگزار خواهد شد که تیم ذوب‌وفلزات شهرستان بهار و گرین‌کشاورز نهاوند هردو در گروه سوم قرار دارند.

آلتون تهران، امید حسن‌آباد، مقاومت نوین تهران، کاسپین بابل، شهرداری فریدونکنار، پاس مشهد، صنعت مشهد، جندی شاپور دزفول، شاه جهان اسفراین، آریا سنگسر، دارایی گز، شهرداری بیرجند و مقاومت البرز در گروه اول قرار دارند.‎

در گروه دوم تیم‌های یاران شیخ رحیمی شهرری، آرش ری، داماش تهران، شهدای ماکران میاندورد، شهرداری نوشهر، سپهر سبز، آذر کوثر، پرواز زنجان، آریا مینو خرمدره، ‏گرمی، شهرداری آستارا، سفیر نوین آبیک و مقاوم فجر البرز حضور دارند.‎

تیم‌های کیمیافرآیند تهران، شهید کلهر شهریار، شهاب تهران، پرسپولیس دزفول، استقلال شوش چهارمحال، استقلال ملاثانی، تربیت سقز، شهرستان قروه، ‏گرین کشاورز نهاوند، ذوب‌وفلزات بهار، کاویان نقده، سولدوز نقده و شهید کاظمی در گروه سوم قرار دارند.‎

در گروه چهارم استقلال ماهشهر، جنوب باغملک، پرسپولیس گناوه، دالاهو کرمانشاه، شاهین بندر عماری، سپاهان خورموج، موسسه دانا یاسوج، ابوذر باشت، بهزیستی لرستان، ‏شاهین لردگان، منصور ساوه و شهدای چوار 69 همگروه هستند.

در گروه پنجم هم فاروق مرودشت، ایذه کارا شیراز، شهید رضایی فیروز آباد، نامی نو، صفاهان، آدران، فولاد یزد، خلیج فارس میناب،‎ آلومینیوم هرمزگان، شهربابک، فولاد بردسیر، وحدت زاهدان و کیشوند جوان حضور دارند.

ماموریت نخست، ذوب قروه

تیم ذوب‌وفلزات شهرستان بهار امروز در نخستین بازی خود در لیگ دسته سوم میهمان تیم شهرستان قروه کردستان است. این بازی از ساعت 15:30 در ورزشگاه شهید چمران قروه کردستان برگزار خواهد شد.

ذوب‌وفلزات با هدایت علی ضمیری‌کامل در این مسابقات حضور خواهد داشت و امیدوار است تا با تکیه بر تجارب این مربی خوش‌اخلاق راه حضور در لیگ دسته دوم را در پیش گیرد.

این تیم طی سال‌های اخیر با مدیرعاملی محمد زارعی تیمداری کرده و به نظر می‌رسد امسال بهاری‌ها تیمی منسجم‌تر راهی لیگ دسته سه خواهند کرد و می‌توان به آینده یکی از دو نماینده استان در مسابقات خوش‌بین بود.

مهدی مظاهری، میثم مرادی، مجید بیات، وحید مرادی، بابک قائدی، امین رحیمی، مجید جلال‌پور، سعید بهرامی، مجتبی رشیدیان، محمد اصلانی، هومن کامرانی، حسین عسگری، سعید سرهادی، علی چراغی، محمدرضا احمدی‌تابش، محمدرضا احمدی، بهنام زارعی، میلاد بهزادی، سیدهادی اصغری، عارف سبحانی، امیرحسین علی‌محمدی، جابر طاعتی، مهدی پناهی‌مهر، احمدرضا علیخانی، محمدرضا شهبازی، محمدپارسا لطفی، محمد خان‌محمدی، سینا غلامی و مهرداد خانی‌پور لیست اسامی کامل بازیکنان تیم ذوب‌وفلزات بهار در مسابقات فصل جاری خواهد بود.

برنامه مسابقات هفته اول لیگ دسته سوم؛ امروز دوشنبه دوم مهرماه

آلتون تهران – مقاومت نوین تهران – ساعت 15 – ورزشگاه کشوری تهران

‏مقاومت البرز – ذوب آذرخش مشهد – ساعت 15 – ورزشگاه شریعتی کرج

‏پاس مشهد – صنعت مشهد – ساعت 15 – ورزشگاه تختی مشهد

‏ستاره کاسپین بابل – شهرداری فریدونکنار – ساعت 15 – ورزشگاه هفت تیر بابل

‏شهرداری بیرجند – شاه جهان اسفراین – ساعت 15 – ورزشگاه  غدیر بیرجند

‏امید حسن آباد – دارایی گز ‏گلستان – ساعت 15 – ورزشگاه حسن آباد

‏آذرکوثر تبریز – سپهرسبز آذربایجان – ساعت 15:15 – ورزشگاه اختصاصی شهرداری ‏تبریز

‏یاران شیخ رحیمی شهرری – آرش ری – ساعت 15:15 – ورزشگاه عطرسیب ‏تهران

‏آریامینو خرمدره زنجان – شهرداری آستارا – ساعت 15:15 – ورزشگاه زمین دانشگاه خرمدره زنجان

‏سفیرنوین آبیک قزوین – شهدای ماکران میاندرود – ساعت 15:15 – ورزشگاه تختی آبیک قزوین

‏داماش تهران – شهرستان گرمی اردبیل – ساعت 15:15 – ورزشگاه هرندی تهران

‏استقلال شوش – استقلال ملاثانی – ساعت 15:15 – ورزشگاه تختی شوش خوزستان

‏کیمیافرآیند تهران – فجرشهید کاظمی البزر – ساعت 15:30

‏گرین‌کشاورز نهاوند – پرسپولیس دزفول ‏- ساعت 15:30 – ورزشگاه علیمرادیان نهاوند

‏شهرستان قروه کردستان – ذوب و فلزات بهار همدان – ساعت 15:30 – ورزشگاه شهید چمران قروه کردستان

‏کاویان نقده – سولدوز نقده – ساعت 15:30 – ورزشگاه تختی نقده

منصور ساوه – سپاهان خورموج – ساعت 15:30 – ورزشگاه چمران ساوه

‏استقلال لطیفی لارستان – وحدت زاهدان – ساعت 15:30 – ورزشگاه تختی لارستان

انتهای پیام /

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

پیام سال 1400 میراث فرهنگی و تاریخی بهار