کد خبر : 3699
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۸

“فتح الله توسلی” منتخب مردم بهار و کبودرآهنگ شد

“فتح الله توسلی” منتخب مردم بهار و کبودرآهنگ شد
"فتح الله توسلی" با کسب بیشترین آرای ماخوذه به عنوان منتخب مردم حوزه انتخابیه بهار و کبودرآهنگ انتخاب شد.

براساس اعلام وزارت کشور، فتح الله توسلی با تعداد ۳۸ هزار و ۱۹۵رای از سوی مردم بهار و کبودرآهنگ به عنوان منتخب مردم این حوزه انتخابیه برگزیده شد.

توسلی هم اکنون و در مجلس یازدهم شورای اسلامی نیز نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ است.

۱۴۲ شعبه ثابت و سیار در شهرستان کبودرآهنگ و ۱۱۹ شعبه ثابت و سیار در شهرستان بهار به منظور جمع‌آوری آرای مردم این شهرستان در انتخابات ۱۱ اسفند جانمایی شده بود.

مجتبی فیض‌اللهی، رئیس حوزه انتخابیه بهار و کبودراهنگ اعلام کرد: جمع آراء مأخوذه صحیح در این حوزه انتخابیه ۱۰۲ هزار و ۳۹۲ رأی بود که فتح‌الله توسلی با ۳۸ هزار و ۱۹۵ رأی برای دومین دوره متوالی به عنوان منتخب مردم بهار و کبودراهنگ به بهارستان راه یافت.

روح‌الله نباتی با ۳۴ هزار و ۲۰۸ رأی، علیرضا طیبی با ۲۳۸۳ رأی، علی حمیدی با ۲۳۸۲ رأی، جمشید نعمتی با ۲۲۹۷ رأی، آیت قره‌قانی با ۲۲۵۲ رأی، فریدون مهوارعسگری با ۱۹۶۷ رأی، احمد رستمی با ۹۶۳ رأی، ماهرخ قنبری‌مهذب با ۸۷۱ رأی و رضا عسکری با ۷۸۲ رأی در جایگاه دوم تا دهم قرار دارند.

محمداسمعیل رستمی‌نیا با ۷۲۰ رأی، مقصود قاسمی با ۶۷۶ رأی، جابر مجیدی‌نیک با ۶۲۷ رأی، فتح‌الله غفاری با ۶۲۵ رأی، علی افراشته با ۵۱۶ رأی، حسن یعقوبی با ۴۸۴ رأی، محمد زرقانی با ۴۳۱ رأی، امیر عبدی با ۳۶۱ رأی، محمدتقی محمدی با ۳۳۳ رأی، مصطفی برزگر با ۳۲۵ رأی، محمد جعفری با ۳۲۰ رأی، محمدهادی فرجی‌آرمان با ۲۹۶ رأی، مهرداد رسولی با ۲۸۷ رأی، علیرضا باقری با ۲۸۰ رأی، سلمان رضائی با ۲۷۰ رأی، یوسف غلامی با ۲۶۱ رأی، حبیب عبادی‌آرام با ۲۵۸ رأی، سمیه علی‌زاده با ۲۴۸ رأی، مهدی مرادی با ۲۴۳ رأی، محمد خانی با ۲۲۵ رأی، مسعود معصومی با ۱۷۸ رأی، سیدمحمدرضا نظری با ۱۷۲ رأی، الهام مینائی با ۱۶۵ رأی، سمیرا نادری‌سهامی‌ضمیر با ۱۶۵ رأی، محمدتقی زینتی‌شایان با ۱۴۹ رأی، حسین سماواتی با ۱۴۸ رأی، مرتضی سپهرنوش‌جانی با ۱۴۰ رأی، سیدمحمدرضا حسینی‌رضا با ۱۲۹ رأی، محمد به‌جامه با ۸۶ رأی، احسان محرابی‌توانا با ۸۱ رأی، مجید طاهری با ۶۸ رأی، محسن سپهری‌فاخر با ۶۲ رأی، مصطفی نوروزی با ۴۶ رأی و محمود علی‌زاد با ۴۲ رأی در جایگاه‌های دیگر قرار دارند.

اینک در اجرای ماده ۸۶ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی از تاریخ انتشار این آگهی به مدت دو روز هیأت اجرایی مرکز حوزه انتخابیه در محل فرمانداری شهرستان بهار برای قبول شکایات آماده است.

در ضمن به استناد تبصره‌های ۱، ۲ و ۳ ماده مذکور کسانی‌ که از نحوه برگزاری انتخابات شکایت داشته باشند، می‌توانند ظرف هفت روز از تاریخ اخذرأی شکایت مستند خود را به دبیرخانه شورای نگهبان نیز تـسلیم دارند و شکایـاتی قابل رسیـدگی خواهـند بـود که مشـخصات شاکـی یا شاکـیان شـامل نام، نام خانوادگی، نام پدر، شغل، نشانی کامل، شماره تلفن (در صورت داشتن تلفن) و اصل امضای شاکی را داشته باشد.

همچنین در صورتی که شاکی بدون دلیل و مدرک کسی را متهم کند و عمل شاکی عنوان افترا داشته باشد قابل تعقیب و پیگیری است.

انتهای پیام/

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.