کد خبر : 754
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۰

گله مندي فرماندار بهار از به تاخير افتادن آغاز به کار بيمارستان آيت الله بهاري

گله مندي فرماندار بهار از به تاخير افتادن آغاز به کار بيمارستان آيت الله بهاري

گله مندي فرماندار بهار از به تاخير افتادن آغاز به کار بيمارستان آيت الله بهاري فرماندار بهار در کميته برنامه ريزي شهرستان بهار گفت: پروژه بيمارستان آيت الله بهاري بنا به وعده هاي داده شده بايد هرچه سريعتر از سوي راه و شهرسازي به دانشگاه علوم پزشکي تحويل شود تا تجهيز گردد. به گزارش ایوا

گله مندي فرماندار بهار از به تاخير افتادن آغاز به کار بيمارستان آيت الله بهاري


فرماندار بهار در کميته برنامه ريزي شهرستان بهار گفت: پروژه بيمارستان آيت الله بهاري بنا به وعده هاي داده شده بايد هرچه سريعتر از سوي راه و شهرسازي به دانشگاه علوم پزشکي تحويل شود تا تجهيز گردد.

به گزارش ایوا ایوا فرماندار بهار در کميته برنامه ريزي شهرستان بهار گفت: در مجموع پروژه هاي شهرستان بهار به مبلغ 23 ميليارد و 820 ميليون تومان از محل اعتبارات مختلف مبادله شده اند و تاکنون مبلغ 4 ميليارد و 400 ميليون تومان براي 204 پروژه تخصيص داده شده است. احسان قنبري اضافه کرد: پروژه هاي بهسازي روستاهاي نورآباد و دهنو، تکميل و تجهيز ايستگاههاي پايش منابع آب، احداث دبستان 6 کلاسه خوشاب سفلي، احداث کارگاه هنرستان خليج فارس لالجين، دبستان 3 کلاسه راهموار و دبستان 3 کلاسه گنبدان، مبادله موافقت نامه نشده که بايد هر چه سريعتر تعيين تکليف شود. وي اظهار داشت: به زودي عمليات اجرايي تقاطع نهالستان به شهرک صنايع غذايي، فروشگاه اتکا و نمايشگاه و فروشگاه کلينيک ساختماني، در شهرستان بهار آغاز خواهد شد. وي با ابراز گله مندي از به تاخير افتادن آغاز به کار بيمارستان آيت الله بهاري گفت: اين پروژه، بنا به وعده هاي داده شده بايد هرچه سريعتر از سوي راه و شهرسازي به دانشگاه علوم پزشکي تحويل شود تا تجهيز گردد. وي از مديران ادارات شهرستان بهار خواست براي روان سازي کار مراجعين، به موقع در ادارات حضور يابند و تکريم ارباب رجوع در دستور کار ادارات قرار گيرد.در ادامه نماينده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس شوراي اسلامي با اشاره به فداکاري هاي شهدا و ايثارگري هاي رزمندگان دفاع مقدس گفت: وظيفه امروز مسئولين، کار جهادي است زيرا امروز ما با جنگ بزرگتري درگير هستيم، جنگ رواني که اثرات مخرب آن از جنگ نظامي بيشتر است. محمدعلي پورمختار اضافه کرد: در شرايط امروز مردم از عملکرد قواي سه گانه ناراضي اند و تصميمات نا به هنگام و غيرمدبرانه مسئولين، جنگ رواني مردم را تشديد خواهد کرد. وي با تاکيد بر ادامه روند اجرايي پروژه ها گفت: امسال با کسر بودجه مواجه نيستيم و بنا به تصويب مجلس مبني بر انتشار 150 هزار ميليارد تومان اوراق توسط دولت، پيمانکاران رغبت بيشتري براي کار در حوزه هاي عمراني دارند. پورمختار با اشاره به محدوديت منابع، خطاب به مديران تاکيد کرد: براي انجام فعاليت هاي عمراني و اقدامات دستگاهي خود به منابع استاني و بودجه سال جاري بسنده نکنيد و در تلاش براي جذب اعتبارات از ساير منابع نيز باشيد و اين اعتبارات از منافذ و موادي که امکان دارد از وزارتخانه مربوطه پيگيري شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.