کد خبر : 647
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۴

13 روستای شهرستان بهار زیر پوشش شرکت آبفار نيستند

13 روستای شهرستان بهار زیر پوشش شرکت آبفار نيستند

13 روستای شهرستان بهار زیر پوشش شرکت آبفار نيستند فرماندار شهرستان بهار گفت: در حال حاضر 13 روستای شهرستان بهار زیر پوشش شرکت آب و فاضلاب روستایی نیستند که باید با همراهی بخشداران و دهیاران این روستاها نیز زیر پوشش قرار گیرند. به گزارش ایوا به نقل از خبرگزاری فارس از بهار، ظهر امروز سیده

13 روستای شهرستان بهار زیر پوشش شرکت آبفار نيستند
فرماندار شهرستان بهار گفت: در حال حاضر 13 روستای شهرستان بهار زیر پوشش شرکت آب و فاضلاب روستایی نیستند که باید با همراهی بخشداران و دهیاران این روستاها نیز زیر پوشش قرار گیرند.

به گزارش ایوا به نقل از خبرگزاری فارس از بهار، ظهر امروز سیده سمیر حسینی به عنوان مدیر  امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان بهار معرفی و از زحمات مدیر پیشین قدردانی شد.

فرماندار شهرستان بهار در مراسم معارفه مدیر جدید امور آب و فاضلاب روستایی بهار با بیان اینکه مشی ما بر همکاری با مدیران است، اظهار کرد: امیدواریم مدیر جدید آبفار شهرستان بهار نیز با برنامه‌ریزی به خدمت‌رسانی در این حوزه ورود پیدا کنند.

احسان قنبری با اذعان به اینکه مدیر پیشین آب و فاضلاب روستایی شهرستان بهار نیز خدمات خوبی را در مدت خدمت‌گذاری خود ارائه کردند، عنوان کرد: معرفی مدیر جدید یک تصمیم درون سازمانی بوده است.

وی ضمن تقدیر از تلاش‌های محمدابراهیم فراهانی بیان کرد: خانم حسینی به عنوان نخستین مدیر خانم در حوزه آب و فاضلاب روستایی استان مشغول خدمت‌رسانی خواهد شد که این موضوع نشان از ظرفیت ویژه بانوان در فعالیت‌های اجتماعی دارد.

فرماندار شهرستان بهار با تاکید بر اینکه موفقیت در هر بخش نیازمند برنامه‌ریزی است، خاطرنشان کرد: در حال حاضر 13 روستای شهرستان بهار زیر پوشش شرکت آب و فاضلاب روستایی نیستند که باید با همراهی بخشداران و دهیاران این روستاها نیز زیر پوشش قرار گیرند.

وی تاکید کرد: تا زمانی که این روستاها زیرپوشش شرکت آب و فاضلاب روستایی نباشند، ارائه هرگونه خدمت غیر ممکن خواهد بود.

قنبری ضمن تاکید بر اصلاح مخازن فرسوده و احداث مجمتع‌های جدید آبرسانی یادآور شد: در راستای تأمین اعتبارات مورد نیاز علاوه بر الزامات، تلاش مضاعف نیز داشتیم.

وی عنوان کرد: امیدواریم با تلاش گسترده مدیران، مشکلات حوزه آب به حداقل برسد.

کاهش تصدی‌گری از بخش دولتی از الزامات است

در ادامه مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان همدان با بیان اینکه علیرغم بارندگی‌های خوب در فصل بهار اما تابستان نفس‌گیری را پشت سر گذاشتیم،گفت: شهرستان بهار با وجود منابع آبی سطحی و کم عمق از جمله شهرستان‌هایی بود که با مشکلات خاص خود مواجه بود.

سید مصطفی هاشمی با اشاره به اینکه بخشی از مشکلات خدمات‌رسانی با واگذاری امور به بخش خصوصی رفع شد، اظهار کرد: باید به این باور قلبی برسیم که واگذاری امور به بخش خصوصی و کاهش تصدی‌گری از بخش دولتی از الزامات است.

وی با اذعان به اینکه فصل پاییز و زمستان برای آبفار، فصل برنامه‌ریزی برای ماه‌های پیش‌رو است، عنوان کرد: باید این فصول را غنیمت بدانیم و به رصد چالش‌ها بپردازیم.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی همدان با بیان اینکه شهرستان بهار از جمله شهرستان‌هایی بود که در بخش خدمات و تأسیسات با محدودیت مواجه بود،گفت: مدیر پیشین امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان بهار موفق شد اقدامات اثرگذاری را به نتیجه رساند.

وی محمدابراهیم فراهانی را مدیری با تقوا، کوشا و با سلامت نفس معرفی و عنوان کرد: حتما در بخش‌ها و شهرستان‌های دیگر از ظرفیت وی استفاده خواهیم کرد.

هاشمی همچنین مدیر جدید را با سابقه‌ای درخشان معرفی کرد و گفت: مجموعه به این اعتماد به نفس رسیده که حوزه مدیریتی در یک شهرستان را به یک خانم واگذار کند.

وی تصریح کرد: خانم حسینی جزو موفق‌های شرکت آبفار بوده و ما افتخار می‌کنیم که توانستیم بخشی از امورات مجموعه را به دست یک بانوی فعال اجتماعی بسپاریم.

مدیر سابق امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان بهار با بیان اینکه در طول مدت خدمت سعی کردیم با تعامل بین‌بخشی و در راستای قوانین و مقرارات، خدمت‌رسانی به مشترکان روستایی را عملیاتی کنیم،گفت: عملکرد نتیجه‌بخش امور آب در شهرستان بهار، حاصل تلاش‌های گروهی در مجموعه است.

محمدابراهیم فراهانی با اشاره به اینکه در حال حاضر وضعیت آب در شهرستان بهار نسبتاً خوب است، عنوان کرد: خوشبختانه در شرایط فعلی وضعیت آب در هیچ یک از روستاهای شهرستان، تنش‌زا نیست و ما روستای بحرانی در بهار نداریم.

وی با اذعان به اینکه هم اکنون شاخص بهره‌مندی آب شرب در روستاهای شهرستان بهار 73 درصد است، خاطر نشان کرد: این شاخص نسبت به گذشته 10 درصد رشد داشته است.

فراهانی ضمن اشاره به اینکه در حال حاضر شاخص توزیع اعتبارات در شهرستان بهار 10 است، بیان کرد: در مجموع سال گذشته اعتبارات اعتبارات خوبی جذب شد.

وی خاطرنشان کرد: با حمایت‌های مدیران استانی و در راستای پیشبرد پروژه‌ها خدمت‌رسانی خوبی انجام شد.

مدیر جدید امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان بهار نیز ضمن تقدیر از تلاش‌های مدیر پیشین گفت: امیدواریم با همراهی تمام همکاران در بخش‌های مختلف در پیشبرد اهداف شرکت و خدمت‌رسانی به مشترکان اثرگذار باشیم.

در پایان از تلاش‌های اثرگذار «محمد ابراهیم فراهانی» تقدیر و «سیده سمیرحسینی» به عنوان مدیر جدید امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان بهار معرفی شد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.